2018 Yılında Sana İyi Gelecek Erkek Tipini Söylüyoruz


0

Yıllar peşi sıra geçiyor, hayatta kalma mücadelesi devam ederken gönül işleri de imalı gülümsemesini eksik etmiyor. Bunların bir ortası ne yazık ki yok. Her ikisini de aynı anda idare edemeyen ne yazık ki hayatta kalma mücadelesinde hüsrana uğruyor. Hayatta kalma mücadelesi derken aklınıza eski tarihlerde olduğu gibi savaşlar, açlık ya da doğal facialar gelmesin. Hayatta kalma mücadelesi artık günümüzde mutlu olma çabasıdır. Konformizm çağında yaşadığımıza göre mutlu olan insan hayatta kalma mücadelesinde başarılı olan insandır. Peki, nasıl mutlu oluruz? Bu sorunun cevabı biraz da kadın erkek ilişkilerinde saklı. Kadın erkek ilişkileri her bireyin mutluluk ağacında renkli renkli çiçekler açtıran bir aksiyondan ibaret olabilir mi?

Evet, olabilir. Biz bu soruya hayır olamaz deseydik, o zaman aşkı için dağları delen Ferhat’ın ya da aşk için başlayan bir Truva savaşının ya da duygulara tercüman olan lezzetli şiirlerin imgesel hikayelerini dinlemezdik. “Akıl plan yaparken kader gülermiş derler” Bu sözün gerçekleşmesini engellemek için yani işinizi kadere bırakmamak için ideal erkek tipinizi deneme yanılma yöntemiyle değil, daha farklı bir şekilde seçebilirsiniz. Az sonra bahsedeceğimiz bu yöntemin kesinlikle deneme yanılma tekniğine göre faydalı olduğunu siz de göreceksiniz.

2018 Yılında Sana İyi Gelecek Erkek Tipini Söylüyoruz

Tutumlar, Davranışlar Kişinin Karakterini Belirler

Gözlemlemek, güçlü bir silahtır. Erkekleri gözlemleyerek o erkeğin sizin için ideal olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Erkeklerin tutum ve davranışlarını süzerek, gözlemleyip bir süzgeçten geçirerek ideal erkeğinizi elinizle koymuş gibi bulabilirsiniz.

Giyim

Kıyafet, bir insan hakkında fikir edinmek için en temel araçlardan biridir. Acaba ideal erkek tipinizin nasıl giyindiğini biliyor musunuz? Ya da soruyu şöyle soralım. Sizin ideal erkeğiniz nasıl giyinmelidir? Kaslı kollarını ortaya çıkaran atlet mi, skinny pantolon mu, takım elbise mi, bol kıyafetler mi? Buraya daha birçok giyim modeli sıralayabiliriz. İdeal erkek tipinizin nasıl giyineceğini biliyorsanız, ideal erkeğinizi bulduğunuzun müjdesini verebiliriz.

İlgilendiği Ünlüler

Hoşlandığınız erkeğin karakteriyle kendi karakteriniz uyumlu olmalıdır. Bunu test etmek için size harika bir önerimiz var. İdeal erkeğiniz sizce hangi şarkıcıları dinlemeli, hangi filmleri izlemeli ya da hangi ünlüyü görünce heyecanlanmalıdır? Bu sorunun cevabını bulduğunuz vakit, bir aydınlanma yaşayacağınızı garanti edebiliriz.

Seyahat Planları

“Arkadaşını en iyi tatilde tanırsın” diye önemli bir söz vardır. İnsanları gezerken daha iyi tanıyabilirsiniz. Ancak gezmeden önce şu soruyu kendinize sormalısınız: Acaba size hitap eden ideal erkek tipi, nereleri gezmek nereleri görmek istemeli?

Hesap Ödeme Ritüeli

Bazen küçük ayrıntılar, her şeyi ele verebilir. İlk randevudaki hesap ödeme işlemi, bu ayrıntılardan biridir. Randevuya çıktığınız erkek mi hesabı ödemeli yoksa siz mi? Ya da her şey yarı yarıya mı?

Hayal Gücü

İdeal erkeğinizin parlak zekaya sahip biri olmasını ister miydiniz? Evet kim istemez ki… Peki ideal erkeğiniz hangi kitapları okumalı ya da hangi dergileri takip etmeli? Ya da çok okuyan erkeklerden hoşlanır mısınız?

Alışveriş Etkinliği

Erkeğiniz nereden giyinmeli? Armani, Calvin Klein, Hugo Boss… Soruyu şöyle de sorabiliriz: Erkeğinizin indirim zamanında hangi lüks mağazaya gitmesini istersiniz?

Dizi ve Film Karakteri

İdeal erkeğinizle filmlerdeki gibi mutlu bir hayat yaşamak için belki de dizi/film karakterlerinden ilham alabilirsiniz. Günümüzde hangi film veya dizi karakterleri sizi ve ideal erkeğinizi temsil ediyor?

Tutum ve Davranışlar

Erkek arkadaşınız size ne yaparsa, aşırı sinirlenirsiniz? Sizi kıskandığında, yalan söylediğinde, ne giyeceğinize karıştığında ya da mesajlarınıza geç cevap vermediğinde… Bu sorunun cevabı size ideal erkeğinizi bulmanızda yardımcı olacaktır.

Ayakkabı Seçimi

İdeal erkeğinizin nasıl bir ayakkabı giymesini isterdiniz? Kösele, spor, topuklu, fırapan, converse… Bu konu da ideal erkeğinizi bulma konusunda size ışık tutabilir.

Beğendiğiniz Ünlü Kim?

Son olarak en çok beğendiğiniz ünlüyü düşünün. Onun tarzına yakın birini seçerek ideal erkeğinize kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Bu sorulara vereceğiniz cevaplar, ideal erkek tipinizi belirleme konusunda size yardımcı olacaktır. Bu soruları, 2018 yılındaki ideal erkeğinizi belirleme konusunda kılavuzunuz haline getirerek daha kısa yoldan mutluluğa ulaşmanız mümkün.

 


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
1
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Bir içerik formatı seçin
Kişilik Testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Hikaye
Hikayenizi anlatın.
Liste
Klasik İnternet Listelri
Geri sayım
Klasik gerisayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Meme
Kendi görselini meme yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo or Vine
Ses
Soundcloud or Mixcloud
Görsel
Fotoğraf yada GIF
Gif
GIF formatı

Send this to a friend