Alman Milli Takımına Seks, Alkol ve Sosyal Medya Yasağı Getirildi


0
1 Paylaşım

Dünya Kupası başlamadan önce 2018 Dünya Kupası haberleri gelmeyi başladı. 2018 Dünya Kupası haberleri arasında dikkat çekici ilginç başlıklar da var. Son Dünya Kupası şampiyonu Almanya, 2018 Dünya Kupası’nın da en iddialı takımlarından. 2018 Dünya Kupası’nı da kazanmak isteyen Almanya, işleri sıkı tutuyor. Almanya milli takım teknik direktörü Joachim Löw, oyuncularının performans kayıplarını engellemek için birtakım yasaklar getirdi. Alman Milli Takımına Seks Alkol ve Sosyal Medya Yasağı Getirildi …

Alman Milli Takımına Seks, Alkol ve Sosyal Medya Yasağı Getirildi

Alman Milli Takımına Seks Alkol ve Sosyal Medya Yasağı Getirildi…

Joachim Löw’den Dünya Kupası Yasakları

Alman teknik adam Joachim Löw’in Dünya Kupası yasakları arasında ilginç maddeler var. Tecrübeli teknik adamın oyuncularına getirdiği yasaklardan en ilginci cinsellikle ilgili. Alman milli takım futbolcuları, 2018 Rusya Dünya Kupası boyunca seks yapamayacak. Çünkü Alman milli takım antrenörü Joachim Löw, oyuncularına seks yapmayı yasakladı. Ayrıca 2018 Dünya Kupası başladıktan sonra Alman Milli takım oyuncuları eşleri, çocukları ve sevgilileri ile de görüşemeyecek.

Sosyal medya yasağı, Joachim Löw’ün 2018 Rusya Dünya Kupası yasaklarından bir diğeri. Alman milli takım oyuncuları, sosyal medya hesaplarından soyunma odaları, konakladığı otel ve maç hazırlıkları ile ilgili görüntüler paylaşamayacak. Bunun nedeni ise maç taktiklerinin yanlışlıkla da olsa paylaşılmasının önüne geçilmesi. Bu yasak nedeniyle Alman oyuncular, 2018 Rusya Dünya Kupası süresince Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından uzak kalacak. Sosyal medya yasağının Alman futbolculardan Mesut Özil ve İlkay Gündoğan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğraf çektirmesinin de etkili olduğu düşünülüyor. Bu fotoğrafın ardından Almanya ve Türkiye Futbol Federasyonu arasında küçük bir tartışma yaşanmıştı.

Joachim Löw, aynı zamanda oyuncularına turnuva boyunca alkol yasağı da getirdi. Ancak oyuncular gece yatmadan önce bir bardak şarap içebilecek. Fakat bir bardak şaraptan daha fazla alkol tüketimine kesinlikle izin verilmeyecek.
Joachim Löw: “Takım, Bireysellikten Önce Gelir”
Alman milli takım oyuncularına getirilen 2018 Dünya Kupası yasakları şaşkınlıkla karşılanırken, tecrübeli teknik adam Joachim Löw kendisini savundu. Alman milli takım teknik direktörü yaptığı açıklamada yasaklar ile ilgili şu ifadelere yer verdi:

“Kurallarımızın ardından oyuncularımız daha iyi bir aile ortamında bulunacak. Amacımız belli. Her oyuncu yapbozun bir parçası. Başarı için hepimiz fedakarlık yapmak durumundayız. Takım, bireysellikten önce gelir.”

Benzer Yasaklar

Tecrübeli teknik adam Joachim Löw’ün 2018 Dünya Kupası’nda Alman milli takım oyuncularına getirdiği yasakların benzerlerini geçmişte de görmüştük. 2014 Dünya Kupası’nda Meksika ve Şili, 2012 Avrupa Kupası’nda da Danimarka teknik direktörleri oyuncularına seks yasağı getirmişti.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
1 Paylaşım

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Bir içerik formatı seçin
Kişilik testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Yazı
Yazı içeriği ekleyin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri sayım
Klasik geri sayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Caps
Kendi görselini caps yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF formatı

Send this to a friend