Apple Watch 4 : Apple’ın yeni bombası


0

Apple Watch 4 henüz resmi olarak duyurulmadan gündeme bomba gibi düştü. iPhone telefonlar ile uyumlu olacak akıllı saat, şimdiden heyecanla bekleniyor.

Apple Watch 4

Apple Watch 4 Piyasaya Ne Zaman Sürülecek?

IOS 12 Beta2 yazılımının yeni çıktığı bu günlerde 9to5Mac’in söylediğine göre kodun içerisinde Watch4,1, Watch4,2, Watch4,3, ve Watch4,4’e ait ip uçları yer almakta. IOS 12’nin son sürümünü Eylül ayında sunması beklenirken, bundan hemen sonra Apple Watch 4’ün de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yenilikleri de beraberinde getirecek olan yeni tasarım için geri sayım başladı diyebiliriz.

Watch 4 Hangi Yeniliklerle Geliyor?

iPhone X akımını takip edeceğini düşündüğümüz Apple Watch 4 kesinlikle daha büyük ekrana sahip olacak. Ayrıca 3 serisinde beğenilmeyen ekran kenarlarına da bir değişiklik getirilmesi bekleniyor. Daha büyük bir bataryasının da olması beklenen yeni tasarım, acaba bu haliyle daha mı kalın olacak sorusunu sorduruyor? Daha kalın olması eksi bir durum olarak görülen Apple Watch 4 beklentileri karşılayacak mı merak ediyoruz.

Apple Yenilikleri ile Eylül’e Geri Sayım

Eylül ayında iPhone’nun yeni telefonunun tanıtımının yapılacağı aylar öncesinde belli olmuştu. Heyecanla beklenen yenilikler için geri sayım başlatabiliriz. Sadece 3 ay sonra Apple Watch 4 ile tüm detayları öğrenebileceğiz. Ming-Chi Kuo’nun söylediğine göre ekranın %15 daha büyük olması beklense de, bunun anlamı saatin de %15 daha büyük olacağı değil. Bataryanın ve ekranın büyümesi ile saat nasıl bir tasarıma kavuşacak bizler de merak etmekteyiz. Tasarımı için 3 yıl harcanan saat heyecanla beklenirken tahminler de çeşitlenmeye devam ediyor.
Her ne olursa olsun, Eylül ayında yine çok konuşulacak olan yeniliklerle Apple yeni bir devrime imza atacak gibi görünüyor.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0