WordPress database error: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT MAX(attackLogTime) FROM wp_wfHits


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/deni81/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3403
Belçika’da Seks Oteli Açılıyor- Belçika - Seks Oteli

WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`

Belçika’da Seks Oteli Açılıyor!


0

Belçika’da seks oteli açılıyor haberi oldukça dikkat çekiyor. İlk etapta bu nasıl olur diye düşünülen haberin ayrıntıları okununca olayın gerçek nedeni ortaya çıkmakta. Hükümet tarafından desteklenen seks oteli sadece evli çiftler için olacak. Evli çiftler için hükümet destekli seks oteli açılması kararının oldukça makul sebepleri bulunuyor.
Belçika’da seks oteli evli çiftler için büyük yenilik olacak.

Belçika’da Seks Oteli Açılıyor!

Belçika’da Seks Oteli Açılıyor!

Flaman hükümetinin kararı ile evli çiftler için açılacak olan Belçika’da seks oteli haberi oldukça büyük yankı yarattı. Peki bu seks oteli neden açılıyor? Evli çiftleri evin baskısından uzaklaştırmak için açılacak olan seks otelleri. Ev işinden, çocuklardan, iş stresinden birbirinden uzaklaşan çiftlerin yakınlaşmaları için seks oteli kuruluyor. Yetişkinler için Disneyland olarak anılan otelde sadece evli çiftler kalabilecek. Grinin 50 Tonu filminden esinlenilerek ortaya çıkan Belçika’da Seks oteli fikri, çiftleri eski heyecanına kavuşturmayı hedefliyor. 2 hafta içinde hizmete girecek olan 10 odalı seks oteli Schore Köyünde bulunuyor. Hükümet, turizmde yeniliklere fırsat verilmesi gerektiğini düşünerek projeye destek verdi. Domaine 10 adlı otelin sahibi ünlü filmden esinlendiklerini belirtiyor. Otelin amacı evli çiftlere Grinin 50 Tonu filminin bir versiyonunu yaşatmak.

Oda Tavanlarında Ayna ve Striptiz Direkleri Mevcut

Şömine çıtırtısının çiftleri karşıladığı odalarda romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz. Aydınlatmaların İngiltere’den yatakların İran’dan geldiği otelde odaların tavanında ayna ve striptiz direkleri mevcut. Seks oteli, evli çiftleri ilk günlerine döndürecek gibi görünüyor.

Yetişkinler için Disneyland

Stéphanie Van Den Heuvel seks oteli işletmecisi. İşletmeci Heuvel seks oteli kuruluş amacının sadece evli çiftlere yönelik olduğunu belirtiyor. İşletmeye kesinlikle evli erkeklerin sevgilileri ile gelemeyeceğini belirten Heuvel, otelin ev işlerinden birbirine zaman ayıramayan çiftler için olduğunu belirtiyor. Doğu ve Barok tarzı 10 odası bulunan seks oteli ayrıca bir ilke daha imza atıyor. Otele giriş çıkış işlemi sırasında kimse ile karşılaşmanıza gerek yok. Misafirler dokunmatik ekran ile kendi giriş çıkış işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Oda servisi ile verilen siparişler ise, bir görevli tarafından sadece kapıya bırakılıyor. Çiftler için gecelik oda fiyatı ise 130 Euro.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0