Beyoncé ve Jay-Z’den Sanat Tarihi Dersi APESHIT


0
2 Paylaşım

Sanat tarihi dersini kim Beyonce ve Jay – Z’den almak istemez ki? Sanat videoları bulunan Apeshit ve “Everyhing is Love “ albümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Teknoloji geliştikçe ve video sektörü tüm hızıyla yenilendikçe müzik kliplerinin bundan nasibini almadığını düşünebiliyor musunuz? Dünyaca ünlü müzisyenler de albüm şarkıları kadar videoları için de artık çok fazla çalışma yapıyor. Müziğin ön plana çıktığı devirlerin artık tamamen sonuna geldik. Klipler de en az şarkılar kadar önem taşıyor ve onlara da oldukça fazla emek harcanıyor. Tüm imkanlarını sonuna kadar kullanan sanatçılar da teknoloji ve sanatı harmanlayarak adeta sanat eseri gibi videolar ile karşımıza çıkıyor. Hiphop ve rap denince dünya devi olarak anılan Beyonce ve Jay – Z yine mükemmel bir albüm ve kusursuz bir video ile sevenleriyle buluştu. Beyoncé ve Jay-Z’den Sanat Tarihi Dersi APESHIT…

Beyoncé ve Jay-Z’den Sanat Tarihi Dersi APESHITBeyoncé ve Jay-Z’den Sanat Tarihi Dersi APESHIT

Beyonce ve Jay-Z aşkı albümle devleşiyor

The Carters – Everything is Love albümü çıktı. Apeshit videosu ile sanat dolu görüntüler ise gözümüzü alamayacağımız kadar güzel oldu. Bu ikilinin aşkı, yıllardan beri gündemden düşmüyor. Özel hayatları kadar iş hayatında da mükemmel ilişkiye sahip olan ikili, aşkla işini yaparken harikalar yaratmaya da devam ediyor. Beyonce ve Jay – Z ilk kez birlikte bir albüm çıkardı. Magazin dünyasında aşkları gündemden hiç düşmeyen çift, albümleriyle de listeleri çıktığı anda sallamaya başladı. Solo kariyerlerine de elbette ki devam eden ikili, The Carters adıyla bir albüm çıkardı. Tüm müzik platformlarında seveleri ile buluşan ikili şarkıları kadar videolarıyla da konuşulmaya devam ediyor.

Louvre Müzesi ve 6 dakikalık görsel şölen

2018’in en iyi video klibi hangisidir sorusuna kuşkusuz çoğunluğun cevabı bu klip olacaktır. Beyonce ve Jay-Z bu klipte dans ekibi ile yer alıyor. Louvre Müzesi’nin mükemmel görüntüsü eşliğinde bu aşık ikili ve dans ekibi gözünüzü alamayacağınız sahneler yaratıyor. Louvre müzesinin beyaz ağırlıklı eserleri erkek egemenliğini simgelerken Beyonce ve Jay – Z’nin klip boyunca sergilediği duruş mükemmel bir uyumu tüm izleyenlere fazlasıyla hissettiriyor. Zıtlıkların yarattığı algı izleyenleri tarafından övgü ile bahsediliyor.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
2 Paylaşım

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Bir içerik formatı seçin
Kişilik testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Yazı
Yazı içeriği ekleyin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri sayım
Klasik geri sayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Caps
Kendi görselini caps yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF formatı

Send this to a friend