Color Sky 5K Renkli Koşusu


0
1 Paylaşım

Amerika’da başladıktan çok kısa bir süre sonra tüm Dünya’yı kasıp kavurmaya başlayan  5 km Renkli Koşu Festivali Color Sky 5K Renkli Koşusu 4. yılında Türkiye’de! Bu koşu sayesinde hayatınız renklenecek ve daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız!

Her yaş, beden, ırktan gelen insanın dilerse koşarak dilerse yürüyerek ama kesinlikle çok eğlenecek tamamlayacağı bu koşu bir yarış değil, aileniz ve sevdiklerinizle beraber katılabileceğiniz ve sıradışı bir deneyim yaşayacağınız bir koşu festivalidir. Sevdiklerinizle unutulmayacak bir gün geçireceğinize emin olabilirsiniz!
Color Sky 5K Renkli Koşusu

Dünyayı kasıp kavuran en çılgın, en eğlenceli ve en renkli 5 km koşusu 4. yılında Türkiye’de!

Bu sene Türkiye’de Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği ve Tohum Otizm Vakfı işbirliğinde işbirliği ile yapılan bu koşudaki her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, koşuyu düzenleyenler ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutuluyorsunuz. Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastası. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebiliyormuş. O yüzden yetkiler der ki renklerin daha kolay çıkması için güneş kremi ve saç kremi kullanmanız sizin için faydalı olacaktır. Böylelikle bitiş noktasına vardığınızda Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız. Festival alanına sadece biletli kişiler güvenlik/bilet kontrolünden geçerek girebildiği bu festivalde koşuya katılmayan aileler ve arkadaşlar koşu parkuru boyunca katılımcıları destekleyebiliyorlar.

Düzenleyen kurum size etkinlik günü 08:00-12:00 arasında koşucu numarası, Color Sky t-shirt, geçici dövme, renkli toz ve koşucu bilekliğinden oluşan koşu paketiniz teslim ediyor ve ardından saat 12:00 ile saat 17:00 arası bir DJ müzik çalmaya başlıyor.

Color Sky 5K Koşusu aslında bir sosyal sorumluluk projesi. Bu festivalin biletlerin gelirleri çalışılan derneklere gidiyor. Color Sky 5K Ankara Renkli Koşusu Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği ile beraber yapılıyor. Renkli Koşu aynı zamanda Tohum Otizm Vakfını da destekliyor.

Eğer siz de sevdiklerinizle unutulmayacak bir gün geçirip, bu vakıflara destek vermek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit. Biletix sitesinde satışa sunulun biletlerden kendiniz ve sevdikleriniz için satın almak!

 


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
1 Paylaşım

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Bir içerik formatı seçin
Kişilik testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Yazı
Yazı içeriği ekleyin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri sayım
Klasik geri sayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Caps
Kendi görselini caps yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF formatı

Send this to a friend