Çukur Gala Gecesi İle Sezona Veda Etti


0

Ay yapım imzalı dizi Çukur gala gecesi ile sezona veda etti. Show TV’de yayınlanan ilk bölümünden bu yana izleyicinin beğenisini kazanan dizi kısa sürede fenomen oldu. Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen Çukur Gala gecesi başlangıcındaki mini konser ile beğeni topladı. Binlerce kişi Çukur sezon finalini kongre merkezinde bir arada izledi.

Çukur Gala Gecesi İle Sezona Veda Etti

Çukur Otizmin Farkında

Çukur otizmin farkında başlığı altında başlatılan sosyal sorumluluk projesi gecede duygusal anlar yaşattı. Çukur gala gecesi sosyal sorumluluk projesi ile yıllarca unutulmayacak gibi görünüyor. İzleyicinin dikkatini otizme çeken ekip, duyarlılığıyla taktir ediliyor. Sadece oyunculuğuyla ön planda olmadıklarını gösteren oyuncular ve mükemmel gala gecesi hakkında tüm ayrıntılar bu yazıda.

Çukur Gala Gecesi ve dizinin unutulmaz sembolleri

Dizide kullanılan dövme artık bir sembol haline gelirken, Çukur dizi müzikleri de dizinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Çukur gala gecesi başlangıcında verilen mini konserde dizi müziklerine tüm katılımcılar hep bir ağızdan eşlik etti. Diva Bülent Ersoy’un da hiçbir dizide oynamamasına rağmen Çukur’da konuk olması diziye olan ilgiyi arttırdı. Aras Bulut İğnemli’nin dansı da Çukur dizisinin unutumaz sembolleri arasında yer alıyor.

Merakla beklenen Çukur Sezon Finali ve gala gecesi

Sezon boyunca unutulmaz sahnelere imza atan ekip galada bir araya geldi. Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İğnemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan ve Rıza Kocaoğlu gibi başarılı oyuncuların bir araya geldiği galada sunuculuğu ise Ebru Akel yaptı. Kırmızı halıdan geçen tüm oyuncular, dizinin takipçileri ile fotoğraflar çektirdi. Kırmızı halıda basının da yoğun ilgisi ile karşılaşan ekip, hep birlikte sezon finalini izledi. Çukur gala gecesi bir çok renkli anı da akıllara kazımayı başardı. Tüm sevenleri tarafından heyecanla beklenen yeni sezon için basın tüyo beklerken, herhangi bir açıklama yapılmadı. Kubilay Aka gecede “Gamzendeki Çukur” şarkısını seslendirerek büyük alkış topladı. Gecenin açılışını ise Haydar Haydar türküsü ile Nebil Sayın ve Gökhan Bölükçü yaptı. Çukur gala gecesi konserinde Cem Adrian, Eypio gibi sanatçılar da dizi müziklerini seslendirdi.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0