WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`

Diriliş Ertuğrul’dan Game of Thrones’a…


0

Diriliş Ertuğrul’dan Game of Thrones’a… Evet bu başlığı ilk okuduğunuzda asparagas bir haber sandığınıza adımız gibi eminiz ama bu haber doğru! Hem de çok doğru! Bu harika haberle gündeme oturan kişiyse oyuncu Alper Atak.  Trt’nin o çok mu çok ünlü, birbirinden ilginç insanlardan oluşan bir hayran kitlesine sahip Diriliş Ertuğrul dizisinde Antheus karakterini canlandırmış olan oyuncu Alper Atak, Game Of Thrones’un 8. sezonu ve final filmi için yapılacak oyuncu seçmelerine geçtiğimiz günlerde davet aldı. Diriliş Ertuğrul’dan Game of Thrones’a giden yolculuğu ile ilgili tüm ayrıntılar makalemizde!

Diriliş Ertuğrul'dan Game of Thrones'a

Diriliş Ertuğrul’dan Game of Thrones’a Yolculuk

Amerika’da San Francisco State Univercity’de Theatre Department Master oyunculuk eğitimini alan oyuncu Alper Atak, Game Of Thrones’un 8.sezonu ve serinin sinema filmi için yapılacak olan oyuncu seçmelerine davet alarak ülkemize büyük bir gurur yaşattı. Dünyaca ünlü HBO yapım şirketinden gelen davetle seçmelere katılmak üzere Los Angeles’a giden oyuncu “Heyecanlıyım. Ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

Kısa bir süre sonra sonuçları belli olacak seçmelerde ülke olarak Alper Atak’ın yanında olduğumuzu söylememize bile gerek yok aslında ama yine de söyleyelim: Kalbimiz onunla ve heyecanla dizide yer alacağı günleri bekliyoruz. Bu kadar kesin konuşuyoruz çünkü hem Alper Atak’a çok güveniyoruz hem de bize göre o çoktan seçmeleri kazandı. Bize bu gururu yaşatan oyuncu Alper Atak daha önce sayısız dizide rol almış ve aynı zamanda İstanbul Şehir Tiyatroları’nda görev alan bir oyuncu.

İngiliz basını öncesinde yaptığı haberde yeni bölümleri 2019’da başlayacak Game of Thrones dizisinin hayranlarına, Diriliş Ertuğrul dizisini seyretmelerini tavsiye etmişti. Engin Altan Düzyatanı yeni “Jon Snow” olarak adlandırmıştı.

ALPER ATAK KİMDİR?

Diriliş Ertuğrul'dan Game of Thrones'a
1972 Adana doğumlu olan Alper Atak, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezunudur. Amerika’da San Francisco State Univercity’de Theatre Department Master oyunculuk eğitimi almıştır. Şuna kadar Kurtlar Vadisi, Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi, Kod Adı Koz, Sungurlar, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu gibi dizi projelerinde yer alan Alper Atak, İstanbul Şehir Tiyatroları’nda da görev yapmaktadır.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0

WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`