Dünya’nın En Saçma Boşanma Sebepleri


0
1 Paylaşım

Bazen gerçekler şakalardan bile daha komik ve şaşırtıcı olabiliyor. Uzmanlar tarafından depresyon nedenleri nedir sorusuna verilen maddeler arasında yer alan boşanma, bugün yüzümüzü güldürecek hatta kahkaha attıracak sebepleriyle konumuz oluyor. Dünyanın en komik boşanma sebepleri nelerdir duymaya hazır mısınız?

Dünya'nın En Saçma Boşanma Sebepleri

1. Mantık evliliği gibi mantık boşanması

Bir avukat anlatıyor ki müvekkillerinden biri boşanma sebebi olarak kumar borcunu göstermiş. 70000 dolar kumar borcu olan bu kişi boşanma kararı alıyor. Aslında kumar oynayan eşten boşanmak çok görülen bir durum olmasına rağmen bu sefer bizzat kumar borcu olan taraf boşanmak istiyor. Çünkü boşanma durumunda evin yarısının bedeli olan 700000 dolar kendisine kalıyor. Bu şekilde hem borcunu kapatıp hem de deli gibi kumar oynamaya devam etmeye karar veriyor. Ne diyelim mantık evliliği olur da mantık boşanması olmaz mı? Bir taşla iki kuş vurmuş değil mi? J

2. Ağız şapırdatan koca eziyeti

Aslında bunu haklı bulmadık desek yalan olur. Tıp dilinde misophonia hastalığı olarak da bilinen ağız şapırdatanlara dayanamama hastalığı diye bir gerçek var. Bu durum maalesef bir boşanma davasına da konu olmuş. Yemek yerken, çorba ve kahve içerken hatta su içerken bile aşırı ses çıkartan kocasından boşanmak isteyen kadın, eğer boşanmazsa hapse gireceğini de belirtmiştir. Dünyanın en saçma boşanma sebeplerinden biri olarak görülse de ne diyelim, hastalık sonuçta değil mi?

3. Bir kahvenin 40 yıl hatırı var

Ama boşanırken yok anlaşılan 7 yıldır evli olduğu karısının her gün kendisine kahve yaparken kahveyi nasıl sorduğuna dayanamayan adam boşanmak istediğini belirtmiş. Bu boşanma davası bir kahvenin 40 yıl hatırı var tezini çürütür nitelikte.

4. Azı karar çoğu zarar dedikleri bu olsa gerek

İşte saçma boşanma sebeplerinden biri daha, eşinin penisinin çok büyük olduğundan şikayet eden kadın, 6 ay süren evliliğini noktalamak istediğini belirtiyor. İlk başlarda eğlenceli olsa da çok sıkıldığını ve yorulduğunu da söylemiştir.

5. Kıskançlık  boşanma sebepleri arasında en çok yaşanan durumdur.

Bunun nesi tuhaf diyeceksiniz değil mi? Bu boşanma sebebi bildiğiniz gibi değil. Kadın kocasından boşanmak istiyordu çünkü adam o işteyken köpekleri yürüyüşe çıkarıyormuş. Bu da köpeklerin adamı daha çok sevmesine ve akşamları kadından çok adamla vakit geçirmek istemelerine sebep oluyormuş…” yok daha neler diyoruz ama dünyanın en saçma boşanma sebepleri arasında bu maddeyi de görüyoruz.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
1 Paylaşım

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Bir içerik formatı seçin
Kişilik testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Yazı
Yazı içeriği ekleyin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri sayım
Klasik geri sayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Caps
Kendi görselini caps yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF formatı

Send this to a friend