Game of Thrones Evreni Öncesini Anlatan Dizi


0
3 Paylaşım

HBO, Game of Thrones evreninin öncesini anlatan dizinin pilot bölümünü sipariş etti. Adından sıkça bahsettiren ve en sevilen diziler arasında yer alan Game Of Thrones özellikle görselliğiyle hayran kitlesini genişletmeyi başardı. İlginç konusu ile herkesi ekrana kitleyen dizi finale yaklaşırken yeni bir haberle daha gündeme geliyor. HBO siparişine göre evrenin öncesini anlatan bir dizi hazırlığına başlandı. Yine HBO imzası ile ekranda seyirciyle buluşacak olan dizi Game Of Thrones finalinden önde yayınlanmayacak. Game of Thrones Evreni Öncesini Anlatan Dizi ilgili tüm ayrıntılar makalemizde.

Game of Thrones Evreni Öncesini Anlatan Dizi

Game of Thrones Evreni Öncesini Anlatan Dizi

Game of Thrones Evreni ve Öncesi

Game of Thrones evreni öncesine ait olan projede yine birkaç farklı hikaye anlatılacak. Serinin yazarı George R.R Martin ve senarist Jane Goldman yeni serinin de mimarları olarak gösteriliyor. Yine HBO imzası ile ekrana gelecek olan yeni serinin çalışmalarının başladığı söyleniyor.

Game Of Thrones Evreninin Öncesi Ne Anlatıyor?

HBO tarafından sipariş edilen ve Game Of Thrones Evreninin öncesini anlatacak olan yan proje yine birkaç hikayeyi bünyesinde barındıracak. Yine göz kırpmadan izleneceği tahmin edilen yan proje için Game Of Thrones hayranları oldukça heyecanlı. Dizinin şu anki bölümlerinin binlerce yıl öncesini konu alan yeni proje için çalışmalar tam gaz devam ediyor diyebiliriz. Yan proje tamamlansa bile Game Of Thrones finalinden önce yayınlanmayacak. HBO tarafından yapılan açıklamaya göre yeni dizinin yayınlanma tarihinin 2019’dan önce olması mümkün görünmüyor. Game Of Thrones hayranları biraz daha bekleyecek demek ki.

Evrenin, kahramanların altın çağından en karanlık dönemine nasıl geçtiğini izleyici ile buluşturacak olan yeni seri, dizinin en korkunç karakteri olan White Walkers’ın ortaya çıkışını konu edecek gibi görünüyor. HBO’nun yaptığı yazılı açıklama da bu tahmini doğrular nitelikte.Game of Thrones Evreni Öncesini Anlatan DiziBazı kaynaklarda Game of Thrones evreninin öncesini konu alan dizinin de bir seri olacağı konuşulurken bu konuda kesin bir şey söylemek için henüz çok erken. Pilot bölüm bir seri oluşturur mu bu soru da dizinin hayranları tarafından merak edilen sorular arasında. Game Of Thrones finalinden sonra gelen tepkilere göre cevabın şekilleneceğini tahmin ediyoruz. Gelecek günlerde HBO’nun yapacağı tüm açıklamalar için takipte kalabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
3 Paylaşım

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Bir içerik formatı seçin
Kişilik testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Yazı
Yazı içeriği ekleyin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri sayım
Klasik geri sayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Caps
Kendi görselini caps yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF formatı

Send this to a friend