Game of Thrones Evreni Öncesini Anlatan Dizi


0

HBO, Game of Thrones evreninin öncesini anlatan dizinin pilot bölümünü sipariş etti. Adından sıkça bahsettiren ve en sevilen diziler arasında yer alan Game Of Thrones özellikle görselliğiyle hayran kitlesini genişletmeyi başardı. İlginç konusu ile herkesi ekrana kitleyen dizi finale yaklaşırken yeni bir haberle daha gündeme geliyor. HBO siparişine göre evrenin öncesini anlatan bir dizi hazırlığına başlandı. Yine HBO imzası ile ekranda seyirciyle buluşacak olan dizi Game Of Thrones finalinden önde yayınlanmayacak. Game of Thrones Evreni Öncesini Anlatan Dizi ilgili tüm ayrıntılar makalemizde.

Game of Thrones Evreni Öncesini Anlatan Dizi

Game of Thrones Evreni Öncesini Anlatan Dizi

Game of Thrones Evreni ve Öncesi

Game of Thrones evreni öncesine ait olan projede yine birkaç farklı hikaye anlatılacak. Serinin yazarı George R.R Martin ve senarist Jane Goldman yeni serinin de mimarları olarak gösteriliyor. Yine HBO imzası ile ekrana gelecek olan yeni serinin çalışmalarının başladığı söyleniyor.

Game Of Thrones Evreninin Öncesi Ne Anlatıyor?

HBO tarafından sipariş edilen ve Game Of Thrones Evreninin öncesini anlatacak olan yan proje yine birkaç hikayeyi bünyesinde barındıracak. Yine göz kırpmadan izleneceği tahmin edilen yan proje için Game Of Thrones hayranları oldukça heyecanlı. Dizinin şu anki bölümlerinin binlerce yıl öncesini konu alan yeni proje için çalışmalar tam gaz devam ediyor diyebiliriz. Yan proje tamamlansa bile Game Of Thrones finalinden önce yayınlanmayacak. HBO tarafından yapılan açıklamaya göre yeni dizinin yayınlanma tarihinin 2019’dan önce olması mümkün görünmüyor. Game Of Thrones hayranları biraz daha bekleyecek demek ki.

Evrenin, kahramanların altın çağından en karanlık dönemine nasıl geçtiğini izleyici ile buluşturacak olan yeni seri, dizinin en korkunç karakteri olan White Walkers’ın ortaya çıkışını konu edecek gibi görünüyor. HBO’nun yaptığı yazılı açıklama da bu tahmini doğrular nitelikte.Game of Thrones Evreni Öncesini Anlatan DiziBazı kaynaklarda Game of Thrones evreninin öncesini konu alan dizinin de bir seri olacağı konuşulurken bu konuda kesin bir şey söylemek için henüz çok erken. Pilot bölüm bir seri oluşturur mu bu soru da dizinin hayranları tarafından merak edilen sorular arasında. Game Of Thrones finalinden sonra gelen tepkilere göre cevabın şekilleneceğini tahmin ediyoruz. Gelecek günlerde HBO’nun yapacağı tüm açıklamalar için takipte kalabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0