WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`

Gelinden Ufak Bir Rica


0

Ünlü işadamı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat ile kısa sürede evlenme kararı alan Mert Fırat nişanlısının ricasını kıramadı. 3 aylık kısa bir birliktelik yaşamalarına rağmen evlilik kararı alan Mert Fırat ve İdil Fırat çiftinden yeni bir haberimiz var. Gelinden ufak bir rica geldi…

Gelinden Ufak Bir Rica
3 aylık birlikteliklerinin ardından birkaç gün önce nişanlanan Mert Fırat ve İdil Fırat çifti evlilik hazırlıklarına başladı. 8 Eylül tarihinde İzmir Çeşme’de evlenecek olan çiften İdil Fırat düğün hazırlıkları ile yakında ilgileniyor. Düğün öncesi müstakbel eşinden küçük bir ricada bulunan İdil Fırat evliliklerinin ilk günlerinde eşi ile daha çok vakit geçirmek istediği için Mert Fırat iş temposunu biraz yavaşlatmasını istedi. Nişanlısının bu isteğini kıramayan ünlü oyuncu Mert Fırat hemen harekete geçti. Eylül ayında sezonun başlamasıyla normalde yoğun bir tempoya girecek olan Ufak Tefek Cinayetler’in başrol oyuncularından olan Mert Fırsat dizinin yapımcıları ile görüştü. Dizi yapımcılarından rolünün biraz azaltılmasını isteyen oyuncunun bu ricasını dizi senaristleri kıramadı.

Gelinden Ufak Bir Rica

Ne Olmuştu?

İlişkilerine hızlı bir şekilde başlayan Mert Fırat ve İdil Fırat çifti birlikteliklerinin 3.ayında ani bir kararla evlilik kararı verdi. Daha önce Mert Fırat Hande Doğandemir ile 1 sene beraber olmuş ve ayrılmıştı. İdil Fırat ise Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Öztürk ile aşk yaşamıştı. aBu kararı ile herkesi şaşırtan sosyetik isim ve ünlü oyuncu birkaç gün önce nişanlandı ve evlilik hazırlıklarına başladı.

İdil Fırat Kimdir?

1988 yılında doğan İdil Fırat George Washington DC Üniversitesi’nde Uluslararası Politika okudu ve ardından London School Of Economics Politik Ekonomi ve Avrupa Birliği üzerine yüksek lisans yaptı. 4 yıl Amerika’da yaşayan İdil Fırat ardından Türkiye’ye kesin dönüş yaptı. Fenerbahçe’nin önemli simalarından Önder Fırat ile Sibel İdil Kerimoğlu’nun kızı olan İdil Fırat 2015 yılında kurulan özel bir firmanın özel kurucu ortakları arasında yer aldı. Şu anda Ezgi Kural ile kurdukları sitede tekstil ürünleri ve aksessuarları satıyor.
İzmir Çeşme’de 8 Eylül 2018’de evlenecek olan çifte Fisskos ailesi olarak şimdiden mutluluklar dileriz.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
Aycan

WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`