WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`

Hokey Maçına Gitti Silikonu Zarar Gördü


0

Buz Hokeyi maçı bu sefer çok ilginç bir olaya sahne oldu. Eski cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa maçta kullanılan disk ( diğer adıyla pak) yüzünden darbeye maruz kaldı. Göğsünden aldığı bu darbe çok sert olduğu için göğsünden tekrar ameliyat olmak zorunda kalacak. Hokey Maçına Gitti Silikonu Zarar Gördü!

Hokey Maçına Gitti Silikonu Zarar Gördü

Hokey Maçına Gitti Silikonu Zarar Gördü

Arkadaşları izlediği buz hokeyi maçında göğsüne sert bir şekilde disk (diğer adıyla pak) çarpınca yaptırmış olduğu göğsü zarar gördü. Aldığı darbe sonucu doktordan tekrar ameliyat olması gerektiğini öğrenen Mia Khalifa şok geçirdi. Çok sert bir spor olan buz hokeyi oyuncuları için çok tehlikeli olduğunu biliyorduk ancak bu olaydan sonra izleyiciler için de tehlikeli olduğu öğrenmiş olduk. Buz hokeyinin son mağduru ise Lübnan asıllı Amerikalı Mia Khalifa oldu. Eski cinsel içerikli film yıldızı olan Mia Khalifa aldığı bu darbeden dolayı tekrar bıçak altına yatmak zorunda kalacak.

Hokey Maçına Gitti Silikonu Zarar GördüBuz hokeyi maçı sırasında oyuncular tarafından fırlatılan disk ( diğer adıyla pak) izleyiciler arasında oturan Lübnan asıllı Amerikalı Mia Khalifa’nın göğsüne isabet etti. Aldığı bu darbe sonucu daha önce göğsüne silikon taktıran Mia Khalifa tekrar estetik ameliyat geçirmeyi planlıyor.
Yaşanan olay sonucunda Tha Daily Star’a açıklama yapan Mia Khalifa sol göğsünün biraz çöktüğünü ve bu yüzden önümüzdeki sene bıçak altına yatmayı planladığını söyledi. Yaşadığı bu saçma ve biraz da ürkütücü olaya rağmen taraftarı olduğu takımın diskini (yani diğer adıyla pakını) almayı başardığı için çok mutlu olduğunu belirten Mia Khalifa herşeye rağmen buna değdiğini söyledi.

Takımının taraftarı olduğu için bu olaya pozitif bakan Mia Khalifa tabii olayın tehlikelerini kolayca göze ardı etmiş. Düşünsenize tuttuğunuz takımın maçına gidiyorsunuz, keyfiniz yerinde ve ardındaa maç başlıyor. Kendinizi maça kaptırmışken bir anda göğsünüzde bir acı hissediyorsunuz. Biz olsak ya daha tehlikeli bir yerime gelseydi diye düşünürdük. Gözümüze, kulağımıza gelebilir ve hatta belki kafa travması bile yaşayabilme ihtimalimiz olabilirdi. O yüzden bize göre değil bu buz hokeyi. Her ne kadar fanatizmde sınır tanımayan bir millet olsak da bizim canımız kıymetli!


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
Aycan

WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`