WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`

Johnny Deep Son Hali İle Sevenlerini Korkuttu!


0

Johnny Deep Son Hali İle Sevenlerini Korkuttu

Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Johnny Depp son hali ile sevenlerini korkuttu. The Hollywood Vampires adlı grubuyla konser veren Johnny Depp’in bir hayranı ile çektirdiği fotoğraftaki aşırı zayıflamış ve bitkin görüntüsü akıllara ‘hasta mı?’ sorularını getirdi. Johnny Deep Son Hali İle Sevenlerini Korkuttu!

Johnny Deep Son Hali İle Sevenlerini Korkuttu

Johnny Deep Son Hali İle Sevenlerini Korkuttu!

Ünlü seri Karayip Korsanları’nın (Pirates of the Caribbean) Kaptan Jack Sparrow’u Johnny Depp, bir hayranıyla çektirdiği fotoğrafla gündeme oturdu. 54 yaşındaki Johnny Depp’in son derece zayıf, soluk ve bitkin görüntüsüyle karşılaşan sevenleri sanatçının hasta olup olmadığını merak ediyor. Bazı hayranları ise Johnny Depp’in bu yeni görüntüsünün sebebini oynayacağı yeni filmi ilgili olabileceğini söylüyor.

Johnny Deep Son Hali İle Sevenlerini Korkuttu!

Johnny Deep Kimdir?

Haziran 1963 yılında ABD,Kentucky’de doğan Johnny Deep ilk başta The Kids adlı rock grubunda müzik yapmaya başladı ve grubun davulcusunun kız kardeşi Lori Anne Allison ile 24 Aralık 1983 tarihinde evlendi. Los Angeles’ta eşi sayesinde Nicolas Cage ile tanıştı ve ilk filmi A Nightmare On Elm Street’de oynamayı başardı.

” 21 Jump Street ” adlı filmdeki Dedektif Tommy Hanson tiplemesiyle bir anda gençlerin sevgilisi haline gelen Johhny Depp, Christina Ricci ile birlikte rol aldığı ” Sleepy Hollow” ( Hayalet Süvari ) ve ” Fear and Loathing in Las Vegas “( Las Vegas’ta Korku ve Nefret ) adlı filmlerle radikal karakterleri canlandırırak adından söz ettirmeye başladı.

Uzun seneler birlikte çalışacağı ünlü yönetmen Tim Burton’un aynı zamanda kendini de ispat ettiği filmi ” Edward Scissorhands ” izlemeyen yoktur herhalde. Tim Burton ile başlayan yolculuklarının ilk durağı olan bu filmde Winona Ryder ile birlikte oynadı.

Büyük yönetmenlerle çalışmaya özen gösteren Johnny Depp, “Edward Scissorhands”dan sonra Tim Burton’nın değişmez oyuncularından biri haline geldi. Roald Dahl’ın aynı adlı kitabından esinlenerek yapılmış olan 2005 yılında “Charlie and the Chocolate Factory”, 2007 yılında ise “Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street”de yer alan Johnny Depp, 2005 yapımı yönetmenin animasyon çalışması “Corpse Bride”da da seslendirme yaptı.

Canlandırdığı karakterlerin yanı sıra özel hayatındaki aşkları ile de konuşulan Johnny Depp, Winona Ryder, Sherlyn Fenn ve Kate Moss gibi güzel aktrislerle fırtınalı ilişkiler yaşadı. Fransız şarkıcı ve aktris Vanessa Paradis’den 1999 yılında bir kız çocuk, 2002 yılında ise bir erkek çocuk sahibi oldu.

2003 yapımı “Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl”de canlandırdığı korsan Jack Sparrow karakteri onun için resmen bir geri dönüş oldu. Orlando Bloom ile başrollerini paylaştığı filmin gişe rekorları kırması üzerine 2006’da “Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest” vizyona girdi. Hemen ardından da 2007’de serinin üçüncü filmi “Pirates of the Caribbean: At World’s End” çekildi.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0

WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`