Johnny Depp’in Son Halinin Sebebi Ortaya Çıktı!


0
1 Paylaşım

St. Petersburg’taki konseri sırasında hayranlarıyla fotoğraf çektiren Johnny Depp’in kötü görüntüsüyla herkesi endişelendirmişti ancak şimdi Depp’in bu halinin sebebi ortaya çıktı. İşte Johnny Depp’in Son Halinin Sebebi ….

Johnny Depp'in Son Halinin Sebebi

Johnny Depp’in Son Halinin Sebebi Ortaya Çıktı!

Ünlü aktör ve Hollywood Vampires müzik grubu solisti Johnny Depp’in endişelendiren son görüntüsüyle ilgili gerçek sonunda ortaya çıktı. Metro internet sitesine göre Depp isteyerek bu kadar fazla kilo vermiş. Bu korkunç görüntüsünün sebebi endişelenen gibi ciddi bir hastalık değil.
Oyuncuya yakın bir kaynak “Johnny, grubu için böyle bir görünüme büründü” dedi. Şöyle devam etti: “Johnny, metod oyunculuğuna inanan bir aktör. Bu ise bir rock yıldızı görüntüsü. Ayrıca Depp’in, rock müziğin eskimeyen yıldızlarından Keith Richards’a bir saygı duruşu.”
Ünlü yıldızın insanı korkutucu bu görüntüsünün diğer sebebi olarak “Görünmez Adam” adlı bir sinema filmi için hazırlanması olarak gösterildi.

Ne Olmuştu?

Fotoğrafını gören Johhny Depp’nin hayranları endişeleri ve üzüntülerini sosyal mecralarda anlatan, “Çok zayıf görünüyor. Umarım hasta değildir” paylaşımlar yapmıştı. Ünlü oyunca Depp, son günlerde Amber Heard ile yaşadığı sıkıntılı boşanma süreci ile gündemdeydi.

Johnny Deep Kimdir?

1963 yılında Kentucky’de doğan Depp 15 yaşında müzik uğruna okulu bıraktı ve ardında annesi ve babası boşandı. The Kids isimli grupta müzik yapmaya başlayan Depp grubun davulcusunun kardeşi Lori Anne Allison ile 1983 yılında nikah masasına oturdu.
Daha sonraları Los Angeles’ta eşinin çabalarıyla Nicolas Cage ile tanışan Depp A Nightmare On El Street’de boy göstermeyi başardı. 1987 yılında çekilen “21 Jump Street” filminde canlandırdığı Dedektif Tommy Hanson karakteri ile genç kitlenin kısa sürede sevgilisi haline geldi. Birbirinden çok farklı karakterler canlandıran Depp 1999’da 3 filmle beyaz perdede göründü: ” The Source”, ” The Ninth Gate”, ” The Astronaut’s Wife”.

Uzun yıllar beraber olacağı efsane yönetmen Tim Burton ile yolcuğu Winona Ryder ile oynadığı “Edward Scissorhands” filmi ile başladı. Büyük bir sükse yapan ve uyuşturucu batağından kurtulmasını sağlayan bu film ile önü açılan oyuncu kariyerinin devamında “Freddy’s Dead: The Final Nightmare”, ” American Dream” ve “Dead Man” gibi ses getiren yapımlarda yer aldı.
2000’de yönetmen Sally Potter’ın “The Man Who Cried” adlı yapımında Cate Blanchett, John Turturro ve Christina Ricci ile yer aldı. Juliette Binoche ile oynadığı “Chocolate” filminde normalde oynadığı karakterlere göre normal olsa da marjinal bir karakter canlandırmıştır.

Karayip Korsanları Geliyor…

Bir süre verdiği aradan sonra meşhur “Karayip Korsanları” serisinin ilk filminde oynayarak 2003’te muhteşem bir geri dönüş yapan Deep serinin 3 filminde de yer aldı. Yine 2003 yılında yer aldığı “Once Upon a Time in Mexico” ve 2004 yılındaki “The Secret Window” ile “Finding Neverland” filmlerinde yer alarak oyunculuk gücünü göstermeye devam etti.
Her zaman büyük yönetmelerle çalışan oyuncu “Edward Scissorhands” ile Tim Burton’un vazgeçilmez oyuncusu haline gelmişti ve 2005’te Tim Burton’un filmleri “Charlie and the Chocolatw Factory” ve 2007 yılında “Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street” yer aldı ve 2005’te yönetmenin “Corp’s Bride” isimli filminde seslendirme yaptı.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
1 Paylaşım

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Aycan

Bir içerik formatı seçin
Kişilik testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Yazı
Yazı içeriği ekleyin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri sayım
Klasik geri sayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Caps
Kendi görselini caps yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF formatı

Send this to a friend