Julian Draxler – 70 çift ayakkabısı var, sahaya parfüm sürmeden çıkmıyor!


0
1 Paylaşım

Alman futbolcu Julian Draxler PSG forması giyiyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda sahaya parfüm sürmeden çıkmadığını itiraf etti. İtiraflarıyla güldüren, başarılı futbol oyuncusu aynı zamanda da ayakkabı tutkusundan bahsetti. Sahaya çıkmadan önce parfüm sürme nedeni ise bu eylemin Julian Draxler’i mutlu ediyor olması. Görüşüne önem veren ve her erkeğin bakımlı olması gerektiğini düşünen futbolcu parfümsüz duramıyor. Güzel kokmak bakımlı olmak adına onun için ilk adım.

Julian Draxler
Julian Draxler Parfüm Tutkusu

Antrenman ya da maç olması fark etmez parfüm olmadan asla diyen Julian Draxler için belki de bu bir totem. Başarılı futbolcu sahaya asla parfüm sürmeden çıkmam diyor. Alman Bunte Dergisi röportajında Julian Draxler “Bazen takım arkadaşlarım bu takıntım nedeniyle ben de bir sorun olup olmadığını soruyor. Yanlış olan bir şey yok. Bu benim için bir ritüel” dedi. Biz de acaba bu bir takıntı mı diye düşünmedik değil. çantasında ve soyunma odasında çeşit çeşit parfüm bulunduran Draxler, bu benim için vazgeçilmez bir tutku diyor. Kendisini parfüm sıkınca çok mutlu hisseden futbolcu, yanında da sürekli parfüm taşıyor.

Draxler ve Paris Transferi

Paris’e transfer olan Draxler sadece takım değiştirmediğini belirtiyor. Paris transferi sonrası giyim tarzını da değiştiren futbolcu aynı zamanda da bir ayakkabı tutkunu olduğunu belirtti. 70 çift ayakkabısı olan futbolcu, ayakkabı almaktan vazgeçemiyor. Herkesin tutkusu başka. Genelde kadınların tutkusu olarak bilinen ayakkabı tutkusu, bu sefer bir futbolcu ile karşımıza çıkıyor. Parfüm tutkusu ise oldukça dikkat çekici. Özellikle sahaya çıkmadan önce bir ritüel haline gelen bu alışkanlık aslında çok da güzel. Arkadaşları arasında bir takıntı gibi görülse de güzel kokmak herkesin düşünmesi gereken bir ayrıntı değil mi? Bize sorarsanız herkes örnek almalı. Paris’te başarılı futbol hayatına devam eden Julian Draxler için hediye almak isteyen arkadaşlarının işi de çok kolay gibi görünüyor. Bir ayakkabı ya da bir parfüm alarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Tabi Julian Draxler’de olmayan bir parfüm varsa…


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
1 Paylaşım

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Bir içerik formatı seçin
Kişilik testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Yazı
Yazı içeriği ekleyin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri sayım
Klasik geri sayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Caps
Kendi görselini caps yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF formatı

Send this to a friend