Julian Draxler – 70 çift ayakkabısı var, sahaya parfüm sürmeden çıkmıyor!


0

Alman futbolcu Julian Draxler PSG forması giyiyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda sahaya parfüm sürmeden çıkmadığını itiraf etti. İtiraflarıyla güldüren, başarılı futbol oyuncusu aynı zamanda da ayakkabı tutkusundan bahsetti. Sahaya çıkmadan önce parfüm sürme nedeni ise bu eylemin Julian Draxler’i mutlu ediyor olması. Görüşüne önem veren ve her erkeğin bakımlı olması gerektiğini düşünen futbolcu parfümsüz duramıyor. Güzel kokmak bakımlı olmak adına onun için ilk adım.

Julian Draxler
Julian Draxler Parfüm Tutkusu

Antrenman ya da maç olması fark etmez parfüm olmadan asla diyen Julian Draxler için belki de bu bir totem. Başarılı futbolcu sahaya asla parfüm sürmeden çıkmam diyor. Alman Bunte Dergisi röportajında Julian Draxler “Bazen takım arkadaşlarım bu takıntım nedeniyle ben de bir sorun olup olmadığını soruyor. Yanlış olan bir şey yok. Bu benim için bir ritüel” dedi. Biz de acaba bu bir takıntı mı diye düşünmedik değil. çantasında ve soyunma odasında çeşit çeşit parfüm bulunduran Draxler, bu benim için vazgeçilmez bir tutku diyor. Kendisini parfüm sıkınca çok mutlu hisseden futbolcu, yanında da sürekli parfüm taşıyor.

Draxler ve Paris Transferi

Paris’e transfer olan Draxler sadece takım değiştirmediğini belirtiyor. Paris transferi sonrası giyim tarzını da değiştiren futbolcu aynı zamanda da bir ayakkabı tutkunu olduğunu belirtti. 70 çift ayakkabısı olan futbolcu, ayakkabı almaktan vazgeçemiyor. Herkesin tutkusu başka. Genelde kadınların tutkusu olarak bilinen ayakkabı tutkusu, bu sefer bir futbolcu ile karşımıza çıkıyor. Parfüm tutkusu ise oldukça dikkat çekici. Özellikle sahaya çıkmadan önce bir ritüel haline gelen bu alışkanlık aslında çok da güzel. Arkadaşları arasında bir takıntı gibi görülse de güzel kokmak herkesin düşünmesi gereken bir ayrıntı değil mi? Bize sorarsanız herkes örnek almalı. Paris’te başarılı futbol hayatına devam eden Julian Draxler için hediye almak isteyen arkadaşlarının işi de çok kolay gibi görünüyor. Bir ayakkabı ya da bir parfüm alarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Tabi Julian Draxler’de olmayan bir parfüm varsa…


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0