La Casa De Papel ve Türk İmzası


0
1 Paylaşım

La Casa De Papel ve Türk imzası… Burak Yeter “Tuesday” adlı parçasını 2016 yılında çıkarmıştı. Uzun süre parçası ile gündem de kalan Burak Yeter La Casa De Papel için yeni aranjesini 22 Haziran’da tüm digital platformlarda paylaştı.

Netflix’in dünyaca ünlü dizisi La Casa De Papel , Türkiye’de de oldukça fazla konuşuluyor. DJ Burak Yeter’in dizi için hazırladığı jenerik müziği 22 Haziran’da dinleyici ile buluştu. 2016 yılında Tuesday adlı parçası ile uzun süre gündemde kalan Yeter, yeni dizinin aranjesini de hazırladı. Başarılı kariyeri ile dünyaya açılan DJ, gururumuz olmaya devam ediyor. Bir soygun hikayesinin anlatıldığı dizi senaryosuna uygun jenerik müziği ile ülkemizi temsil eden Yeter’i kutluyoruz.

La Casa De Papel ve Türk İmzası

La Casa De Papel ve Türk İmzası

La Casa De Papel Jenerik Müziği

La Casa De Papel jenerik müziğini paylaşan Burak Yeter, böyle bir projede yer almaktan gurur duyduğunu belirtti. Türkiye’de de geniş bir izleyici kitlesi olan dizinin müziğini bir Türk’ün hazırlıyor olması da oldukça dikkat çekici. Netflix Türkiye ve Netflix global hesabından yapılan açıklamaya göre dizinin yeni sezonu 2019 yılında yayınlanacak. 3. Sezon için hayranlar şimdiden merak içerisinde.

Burak Yeter Kimdir?

La Casa De Papel ve Türk İmzası

Buray Yeter 5 Mayıs 1982 yılında Dünya’ya geldi. Adeta müzik için yaratılmış diyebileceğimiz Yeter, 5 yaşında piyano, 8 yaşında gitar çalmaya başladı. Lisans eğitimine sıra gelince, müzik aşkının çok dışında bir alan seçerek İnşaat Mühendisliği okudu. Akdeniz Üniversitesi’nden mezun olan ünlü DJ daha sonra Londra’ya yerleşti ve ses mühendisliği eğitimi aldı. MTV Dance Heat DJ Contest 2004 ve Burn’ü kazandığında henüz 22 yaşındaydı. Bu başarıları ile tanınmaya başlayan Burak Yeter, ilk albümü For Action’ı 2005 yılında yayınladı. 2008 yılında dünya devi Pioneer ile anlaşma imzalayan DJ, Amsterdam, İstanbul ve Los Angeles’da dünyaca ünlü DJ okulları açtı. Şimdiye kadar 2000 sertifikalı öğrenci yetiştirmiştir. Müzik alanında daha bir çok başarısı bulunan Burak Yeter “Tuesday” adlı parçası ile Dünya çapında 3 ödül birden aldı. La Casa De Papel gibi dünyaca ünlü bir dizinin jenerik müziğini hazırlaması bu başarılarından sonra tesadüf değil diyebiliriz.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
1 Paylaşım

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Bir içerik formatı seçin
Kişilik testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Yazı
Yazı içeriği ekleyin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri sayım
Klasik geri sayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Caps
Kendi görselini caps yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF formatı

Send this to a friend