Mert Fırat ve İdil Fırat Evleniyor mu?


0

Evlenecekleri iddia edilen Mert Fırat ve İdil Fırat sadece 2 aydır birlikte. Kısa süredir aşk yaşayan çiftin aldığı bu ani evlilik kararının nedeni oldukça merak ediliyor. İddialara göre çift Ağustos ayının ikinci haftasında nikah kıymayı düşünüyor ve düğün için mekan araştırması yapıyor.

Mert Fırat ve İdil Fırat
Mert Fırat ve İdil Fırat gerçekten evleniyor mu?

Düğün yeri baktığı iddia edilen çiftin evlilik kararını sadece yakın çevresiyle paylaştığı söyleniyor. Mert Fırat hayranları tarafından beklenmeyen bir haber olan evlilik kararı bomba etkisi yaratıyor. Eylül ayında yeni sezonu ile vizyona girecek olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi başlamadan önce nikahın kıyılmasını isteyen Mert Fırat geçen hafta sevgilisinin kardeşi ve dedesi ile tanıştı. Sosyetik güzel İdil Fırat daha önceden Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Öztürk ile aşk yaşamış ancak ailesinden evlilik için onay alamamıştı.

Mert Fırat ve İdil Fırat Aşkına Onay Çıktı

İdil Fırat ailesinden evlilik onayı aldı. Mert Fırat ile yaşadığı ilişkiye ve evlilik kararına aile onayı da alan İdil Fırat evlenmek için gün sayıyor. Kısa süre önce Hande Doğandemir’den ayrılarak İdil Fırat ile aşk yaşamaya başlayan Mert Fırat’ın aldığı evlilik kararı hayranlarını şaşırttı. 37 yaşındaki Mert Fırat, 1 yıl boyunca Hande Doğandemir ile flört ettikten sonra bu kadar kısa süreli bir ilişkide nasıl bu kadar çabuk evlilik kararı aldı merak konusu.

İdil Fırat Kimdir?

Mert Fırat ile birlikteliği ile yine gündeme gelen sosyetik güzel İdil Fırat, magazin severler tarafından da yakın markaja alındı. Mert Fırat ve İdil Fırat birlikteliğinin başlaması ile sosyetik güzelin kim olduğu merak edilmeye başladı. İdil Fırat 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Fenerbahçe’nin as başkanı Önder Fırat’ın kızı olan İdil Fırat, George Washington DC Üniversitesi uluslararası politika mezunudur. Lisans eğitiminin ardından, London School Of Economics’te Avrupa Birliği ve politik ekonomi üzerinde yüksek lisans yapmıştır.
Mert Fırat ve İdil Fırat beraberliğinde dikkat çeken bir diğer nokta ise soyadlarının aynı olması. İdil Fırat’ın evlendikten sonra soyadının değişmeyecek olması sizce de hoş bir tesadüf değil mi?


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0