Paris Hilton : Türkiye’yi herkese tavsiye ediyorum


0

Geçtiğimiz günlerde Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıkan Hilton, tam bir Türkiye aşığı olduğunu gösterdi. 1981 doğumlu Amerikalı model, şarkıcı ve aktris ve yazar emlak krallığının varisi olarak tanınıyor. Eski erkek arkadaşı Rick Solomon tarafından çekilen seks görüntülerinin basına sızması ile dünyaca üne kavuşanHilton ilk albümünü 2006 yılında çıkarmıştır. 4 kardeşin en büyüğü olan Hilton, Newyork’da dünyaya gelmiştir. Paris Hilton’un büyük büyük babası, Hilton oteller zincirinin kurucusudur. Paris Hilton Ged testine girdi ve bunun dışında kolej veya üniversite eğitimi almadı. 2004- 2005 yılları arasında 6.5 milyon dolar kazandığı Forbes dergisi tarafından açıklandı. Ünlü modacılar Jasper Conran, Philippe Treacy, Julien MacDonald’ın defilelerinde mankenlik yaptı. Hilton, Carl’s Jr. reklamından 400,000 dolar aldı. House of wax filmiyle en kötü yardımcı kadın oyuncu ödülü aldı. Paris Hilton’un sex kasedi 1 night in Paris ise Adult Video News’tan üç ödül aldı.

Paris Hilton

Paris Hilton : Türkiye’yi herkese tavsiye ediyorum

Paris Hilton İstanbul aşığı

Geçtiğimiz hafta Antalya’da gerçekleşen Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıkan Paris Hilton organizasyonun baş mankeni oldu. Mustafa Sandal’ın da konser verdiği organizasyonda ünlü modeller yer aldı. Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ile basının karşısına çıkan Hilton “çok büyük bir moda şovunda olmak benim için güzel bir deneyim olur diye düşündüm” dedi. The Land of Legends’a kurulan podyuma baş manken olarak çıkan Hilton, 30 ülkeden 5000 kişinin karşısında yürüdü. Demet Şener, Özge Ulusoy, Çağla Şıkel, Deniz Akkaya gibi ünlü Türk mankenlerle birlikte defilede 3 ayrı kıyafet giyen Paris Hilton 36 yaşında.

Yakında evleniyor

Chris Zylka ile yakında evlenecek olan Hilton, henüz düğün planlarının oturmadığını belirtti. Romantik bir düğün hayal eden Hilton, aynı zamanda da iyi bir anne olmak istediğini belirtti. Kendi adına otel yapmayı düşünen ünlü yıldız, Türk ortak bulursa ülkemizde de yatırım yapmayı düşünüyor. İstanbul aşığı olan Hilton, kızı olursa adını İstanbul koyabileceğini de belirtiyor.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
Aycan