Paris Hilton : Türkiye’yi herkese tavsiye ediyorum


0
2 Paylaşım

Geçtiğimiz günlerde Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıkan Hilton, tam bir Türkiye aşığı olduğunu gösterdi. 1981 doğumlu Amerikalı model, şarkıcı ve aktris ve yazar emlak krallığının varisi olarak tanınıyor. Eski erkek arkadaşı Rick Solomon tarafından çekilen seks görüntülerinin basına sızması ile dünyaca üne kavuşanHilton ilk albümünü 2006 yılında çıkarmıştır. 4 kardeşin en büyüğü olan Hilton, Newyork’da dünyaya gelmiştir. Paris Hilton’un büyük büyük babası, Hilton oteller zincirinin kurucusudur. Paris Hilton Ged testine girdi ve bunun dışında kolej veya üniversite eğitimi almadı. 2004- 2005 yılları arasında 6.5 milyon dolar kazandığı Forbes dergisi tarafından açıklandı. Ünlü modacılar Jasper Conran, Philippe Treacy, Julien MacDonald’ın defilelerinde mankenlik yaptı. Hilton, Carl’s Jr. reklamından 400,000 dolar aldı. House of wax filmiyle en kötü yardımcı kadın oyuncu ödülü aldı. Paris Hilton’un sex kasedi 1 night in Paris ise Adult Video News’tan üç ödül aldı.

Paris Hilton

Paris Hilton : Türkiye’yi herkese tavsiye ediyorum

Paris Hilton İstanbul aşığı

Geçtiğimiz hafta Antalya’da gerçekleşen Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıkan Paris Hilton organizasyonun baş mankeni oldu. Mustafa Sandal’ın da konser verdiği organizasyonda ünlü modeller yer aldı. Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ile basının karşısına çıkan Hilton “çok büyük bir moda şovunda olmak benim için güzel bir deneyim olur diye düşündüm” dedi. The Land of Legends’a kurulan podyuma baş manken olarak çıkan Hilton, 30 ülkeden 5000 kişinin karşısında yürüdü. Demet Şener, Özge Ulusoy, Çağla Şıkel, Deniz Akkaya gibi ünlü Türk mankenlerle birlikte defilede 3 ayrı kıyafet giyen Paris Hilton 36 yaşında.

Yakında evleniyor

Chris Zylka ile yakında evlenecek olan Hilton, henüz düğün planlarının oturmadığını belirtti. Romantik bir düğün hayal eden Hilton, aynı zamanda da iyi bir anne olmak istediğini belirtti. Kendi adına otel yapmayı düşünen ünlü yıldız, Türk ortak bulursa ülkemizde de yatırım yapmayı düşünüyor. İstanbul aşığı olan Hilton, kızı olursa adını İstanbul koyabileceğini de belirtiyor.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
2 Paylaşım

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Aycan

Bir içerik formatı seçin
Kişilik testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Yazı
Yazı içeriği ekleyin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri sayım
Klasik geri sayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Caps
Kendi görselini caps yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF formatı

Send this to a friend