WordPress database error: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT MAX(attackLogTime) FROM wp_wfHits


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/deni81/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3403
Playboy’a Kapak Olan Türk Kızı Elif Çelik'in cesur pozları çok konuşulacak

WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`

Playboy’a Kapak Olan Türk Kızı


-3

Ünlü erkek dergisi Playboy, kapağında bu kez bir Türk kızına yer verdi. Playboy’a Kapak Olan Türk Kızı olarak adından söz ettiren Elif Çelik isimli Türk model, cesur pozlarıyla adeta nefesleri kesti.

Türk Kızının Cesareti

Playboy’a Kapak Olan Türk KızıPlayboy dergisine soyunarak Türk kızının cesaretini gösterdiği söyleyen Elif Çelik, 1988 yılında Diyarbakırlı bir ailenin beş çocuğundan biri olarak dünyaya geldi. Diyarbakır’dan Playboy’a uzanan kariyer basamaklarını kısaca anlatan Elif Çelik, şu ifadelere yer verdi: “Playboy dergisine mail atarak başvuru yaptım ve dergi yetkilileri yaklaşık 1 yıl sonra geri dönüş yaptılar. Ardından Los Angeles’a davet edildim. Casting’e girdim ve seçildim. Seçildikten 7 ay sonra beni Playboy Slovakya dergisine kapak yapmak istediler. Ben de teklifi kabul ettim.”

Elif Çelik’in cesur pozları daha farklı ülkelerde çıkan Playboy dergilerine de kapak oldu. Hırvatistan, İspanya, İsveç, İsviçre, Slovenya, Brezilya bu ülkeler arasında. Elif Çelik’in 2018 yılında ise Playboy Meksika ile sözleşmesi bulunuyor. Türk Model, Playboy Meksika’nın Playmate’i olduğunu ve bir süre Playboy Meksika için kamera karşısına geçeceğini belirtti.

Playboy’a Kapak Olan Türk Kızı

Türk model Elif Çelik dünyanın en ünlü erkek dergisi Playboy’a kapak oldu. Playboy Meksika’nın çıkacak olan yeni sayısı için soyunan Elif Çelik, daha önce de Playboy Slovakya için soyunmuştu. Playboy’a kapak olan Türk güzeli, bir gazeteye verdiği röportajda açıklamalarda bulunarak çok mutlu olduğu dile getirdi.

Ailesinden Destek Aldı

Playboy’a soyunan Türk model ile ilgili en çok merak edilenlerden biri de bu gelişmelere ailesinin nasıl bir tepki verdiği. Ailen bu duruma karşı çıktı mı sorusuna Elif Çelik’in verdiği cevap şu şekilde: “Ailem kesinlikle Playboy kariyerim boyunca bana karşı çıkmadı. Bu yolculukta en büyük destekçim onlardı. Bana inandılar ve güvendiler. Onlara çok minnettar olduğumu dile getirmeliyim. Sonuç olarak hayat benim hayatım ama insan destek olarak en başta ailesini yanında görmek ister. Bu konuda oldukça şanslı biriyim.”

Türk Playboy kızı Elif Çelik, aynı zamanda bir sevgilisi olduğunu ve sevgilisinden de destek aldığını belirtti. Erkek arkadaşının işine ve mesleği ile ilgili sorun çıkartmadığını dile getiren Türk model, birbirlerine karşı her zaman saygılı olduklarını ifade etti.

 

Elif Çelik ile ilgili görsel sonucu

Elif Çelik: “Hugh Hefner Mükemmel Biri”

Hugh Hefner, Playboy dergisinin kurucusu. Playboy dergisinin bugünkü popülerliğe ulaşmasında Hugh Hefner isminin önemi büyük. Hugh Hefner ile tanışmayı her zaman hayal ettiğini belirten Elif Çelik, bu hayalini gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Elif Çelik’in 2017 yılında 91 yaşında vefat eden Playboy kurucusu Hugh Hefner ile ilgili görüşleri şu şekilde: “Hugh Hefner mükemmel bir kişilikti. Beni çok severdi. Bana Egzotik güzellik derdi. Ölmesine fazlasıyla üzüldüm.”

“En Büyük Hayalimi Gerçekleştirdim”

elif çelikVerdiği röportajda Playboy modeli olarak en büyük hayalini gerçekleştirdiğini dile getiren Elif Çelik’in önünde başka hedefler var. Türk model, 2018 yılında Brezilya’da düzenlenen bir yarışma olan Miss Bum Bum’a (en iyi popo yarışması) katılmak istiyor ve şimdiki en büyük hedefi bu yarışmada birinci olmak. Miss Bum Bum yarışmasına katılmak için davetiye alan Elif Çelik, eğer Miss Bum Bum yarışmasına katılırsa bu yarışmada boy gösteren ilk Türk olacak ve Türkiye’yi farklı bir alanda daha temsil edecek.

Diyarbakır doğumlu Türk model ayrıca ‘İyi Para Kazanıyor musun’ sorusuna net bir rakam vermek istemedi, fakat iyi kazandığını ve iki yıl Playboy dergisinde profesyonel modellik yaparak ev aldığını sözlerine ekledi. Instagram hesabında on binlerce takipçisi olan Elif Çelik, aynı zamanda geçmişte Erkekler, Kolpaçino, Kanıt gibi Türk filmlerinde oynamış ve Mehmet Ali Erbil’in sunduğu bir yarışma programında da hosteslik yapmıştı.

 


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

-3