Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa 4 Temmuz’da İstanbul’da!


0
3 Paylaşım

Dünya’da milyonlarca hayrana sahip ve bir o kadar ülkemizde de takipçiye sahip olan dünyaca ünlü isim Wiz Khalifa İstanbul’da yapılacak özel bir etkinlikte sahneye çıkacak. Konser duyurularına şimdiden başlansa da yer alacağı etkinlikle ile ilgili kesin bilgi ve bu etkinliği programı daha sonra açıklanacak. 4 Temmuz 2018 tarihinde olacak etkinliğin biletleri şimdiden Biletix’te satışta. Konsere daha bayağı bir zaman olmasına rağmen erken bilet satın almanın avantajlarından yararlanmak isteyen kişiler şimdiden VIP Lounge biletlerinin 1.dönem stoğunu tüketmiş. Eğer siz de Wiz Khalifa hayranı bir rap müziği dinleyicisiyseniz çok geç kalmamanızı tavsiye ederiz.

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa 4 Temmuz’da ilk kez İstanbul’da!

Rap müziğinin dünyaca ünlü sesi Wiz Khalifa

Wiz Khalifa 2006’da ilk albümü Show and Prove’u çıkarmış ve kısa süre içerisinde rap müziğin en sevilenlerinden olmuş bir müzisyen. 4 Temmuz’da İstanbul Küçükçiftlik Park’taki etkinlikte ilk kez sahnede olacak Wiz Khalifa biletleri şimdiden satışta!

“Black and Yellow”, “Young, Wild & Free”, “We Dem Boyz”, “Roll Up” gibi onlarca liste başı şarkı ile başarısını katlayan;  ünlü Fast and Furios serisinin 7 .filmi için Charlie Puth ile birlikte yayınladığı ve 26 farklı ülkede 12 hafta boyunca liste başı kalmayı başardığı “See You Again” adlı şarkısıyla yalnızca YouTube’da 3,5 milyara yakın dinlendi. Daha sonra bu başarısını Grammy ve Golden Globe adaylıklarıyla taçlandıran Wiz Khalifa, ilk Türkiye performansı için İstanbul’a geliyor.

Yalnızca kendi hit şarkıları ile değil, aynı zamanda Bruno Mars, Maroon 5, The Weeknd, Snoop Dogg, will.i.am, Imagine Dragons, Miley Cyrus gibi dünya starlarıyla birlikte yayınladığı çalışmalarla bir fenomen haline gelen dünyaca ünlü  müzik sanatçısı Wiz Khalifa’nın 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek performansı şimdiden rap müziği dinleyicileri tarafından merakla bekleniyor.

İstanbul Küçükçiftlik Park’ta yer alacağını etkinliğin programı açıklanmasa da Wiz Khalifa’nın 2 saat sahnede kalması bekleniyor. Eğer sizde Wiz Khalifa hayranı bir müziksever iseniz Biletix’e gidip konser biletinizi satın alın. Aksi takdirde şimdiden biletler tükenmeye başladı için Wiz Khalifa’yı sahnede canlı izleme şansını kaybedebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
3 Paylaşım

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
1
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
Bir içerik formatı seçin
Kişilik testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Yazı
Yazı içeriği ekleyin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri sayım
Klasik geri sayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Caps
Kendi görselini caps yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF formatı

Send this to a friend