Rus Kadın Spor Programı Sunucuları Playboy Dergisine Poz Verdi


0

2018 Rusya Dünya Kupası’nın heyecanı yalnızca yeşil sahada yaşanmıyor. Bu dev organizasyon, saha dışındaki etkinlikleriyle de ses getiriyor. Geçtiğimiz günlerde gelen 2018 Dünya Kupası haberleri arasında Playboy dergisinin sürprizleri de var. Rus kadın spor programı sunucuları, 2018 Dünya Kupası için ünlü erkek dergisi Playboy’a poz verdi. Rus kadın sunucuları, Playboy dergisine verdikleri pozlarda güzellikleriyle hem futbol severleri hem de Playboy okurlarını büyüledi. Rus Kadın Spor Programı Sunucuları Playboy Dergisine Poz Verdi …

Rus Kadın Spor Programı Sunucuları Playboy Dergisine Poz Verdi

Rus Kadın Spor Programı Sunucuları Playboy Dergisine Poz Verdi

Rus spor kanalı Match TV’nın kadın sunucuları, Playboy dergisinin 2018 Haziran sayısı için iç çamaşırlarıyla objektiflerin karşısına geçti. Natalya Klark, Sofya Tartakova, Mariya Makarova ve Mariya Bass isimli Match TV sunucularının Playboy çekimleri tüm dünyada ilgiyle karşılandı.

Rus Kadın Sunuculardan Cesur Pozlar

Objektiflere cesur pozlar veren Rus kadın spikerlerden Klark, dünyaca ünlü bir dergi olan Playboy’a poz vermenin bir onur olduğunu belirtti. Kendilerine böyle bir fırsatı verdiği için Playboy dergisine teşekkür eden Klark, 8 saat boyunca süren çekimlerin son derece neşeli bir ortamda geçtiğini ifade etti. Natalya Klark, ayrıca her başarılı işin yoğun uğraş gerektirdiğini bir kez daha fark ettiğini sözlerine ekledi.
Kadın spiker Sofya Tartakova ise yaptığı açıklamada böyle bir teklif geldiğinde hiç tereddüt etmeden kabul ettiği söyledi. Dergi fotoğrafçısının son derece profesyonel olduğunu kaydeden Tartakova, verdikleri pozlarda cesur çıktıklarını belirtti. Sofya Tartakova, ayrıca okuyuculara sürprizler hazırladıklarını da ifade etti.
Playboy’a poz veren bir diğer Rus kadın spiker Mariya Bass ise fotoğraf çekimlerinin harika bir şekilde geçtiğini söyledi. Çekim sürecindeki profesyonellikten memnun kaldığını belirten Mariya Bass, hem Match TV kanalına hem de Playboy dergisine teşekkürlerini iletti.

Rus Kadın Spor Programı Sunucuları Playboy Dergisine Poz Verdi

Haziran Ayında Okurlarla Buluşacak

Rus kadın spikerlerinin cesur pozlarını barındıran Playboy dergisi, 2018 Dünya Kupası özel sayısıyla Haziran ayında raflardaki yerini alacak. İlk kez kadın spor programı sunucuları, Dünya Kupası için Playboy dergisine poz veriyor. Belki de Playboy dergisi önümüzdeki Dünya Kupalarında geniş bir yankı uyandıran bu fotoğraf çalışmasını geleneksel bir uygulamaya dönüştürebilir.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0

Ne tepki vereceksiniz?

kafası karışık kafası karışık
0
kafası karışık
lanet lanet
0
lanet
başarısız başarısız
0
başarısız
eğlenceli eğlenceli
0
eğlenceli
geyik geyik
0
geyik
çok eğlenceli çok eğlenceli
0
çok eğlenceli
aşık oldum aşık oldum
0
aşık oldum
aman tanrım aman tanrım
0
aman tanrım
korkutucu korkutucu
0
korkutucu
başarılı başarılı
0
başarılı
bu ne ya bu ne ya
0
bu ne ya
şirin şirin
0
şirin
nefret nefret
0
nefret
sevdim sevdim
0
sevdim
kürekle vururum
Bir içerik formatı seçin
Kişilik Testi
Kişilik özelliklerini ortaya çıkaracak sorulardan oluşan bir test
Trivia testi
Bilgiyi ölçen sorular
Anket
Fikir belirtmek yada karar vermek için oy vermek
Hikaye
Hikayenizi anlatın.
Liste
Klasik İnternet Listelri
Geri sayım
Klasik gerisayım
Açık liste
Kendi öğenizi girin ve en iyi başvuru için oylatın
Sıralama
En iyi liste öğelerini beğenip beğenmediğine karar ver
Meme
Kendi görselini meme yapmak için yükle
Video
Youtube, Vimeo or Vine
Ses
Soundcloud or Mixcloud
Görsel
Fotoğraf yada GIF
Gif
GIF formatı

Send this to a friend