Sevgilisi ile Uyuyanların Dramı


0

Sevgili ile uyumak mı? Yoksa sevgili ile uyuyamamak mı bir dram bu tartışılır. Hatta uyuyacak bir sevgilim bile yok diyenler bu yazıyı okuyorsa eminiz, olsa da dramını yaşasak diyordur ancak yine de karar vermeden önce yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Sevgilisi ile Uyuyanların Dramı nedir? Sevgili ile uyurken yaşanan sıkıntılar nelerdir? Tüm detayları sizler için inceledik.

Sevgilisi ile Uyuyanların Dramı

Sevgilisi İle Uyuyanların Dramı İlk Madde Kız Arkadaşı Kol Üstünde Uyutmak

Erkeklerin en büyük sıkıntısı bu durum olsa gerek. Romantizm dolu bir gecenin sonunda sıra uykuya geldiğinde kız arkadaşınızı kolunuza aldınız ve bütün gece orada uyuttunuz. En fazla yarım saat sonra uyuşmaya başlayan kolunuza adeta iğneler batıyor gibi hissetmekten bütün gece uykusuz kalabilirsiniz. Sevgilisi ile uyuyanların dramı olan bu durumun bir sonucu daha var. Sabaha felç olmuş gibi uyanmak. O kol uyuşur, uyuşur ve artık onu hissedemezsiniz. Çok zor çok!

Dağınık uyuyan Sevgili

O çıtı pıtı kız gitti yerine bir canavar geldi mi diyorsunuz? Ayıp ama… Sevgilisi ile uyuyanların dramı denince en çok akla gelen durumlardan biri de budur. Size arkasını dönerek uyuyan sevgiliniz, poposu ile sizi ite ite duvarla bütünleştirebilir. Ama bakın bu kötünün iyisi, ya duvar tarafında yatıyor olmasaydınız? Duvar tarafında değil misiniz? Yerle öpüşen mağdurlar, aşk her şeye değmez mi?

Uzun Saçlı Sevgili Sorunu

Belki de o uzun saçlarına aşık oldunuz değil mi? Ama yapacak bir şey yok, gülü seven dikenine katlanıyor değil mi? O gecenin sonunda midenizde biriken saç telleri kaç yılda erir acaba? Sevgilinin saçları ağzınıza girdikçe, burnunuza değdikçe uyanıyor musunuz? Ağzınıza giren saçları çıkartmaya çalışırken uykunuz mu kaçıyor? Bir öneri sunacak gibi konuya giriş yaptık değil mi? Sevgilinizle uyumayın diyerek abartmak istemeyiz. Kıza saçına bone takarak uyu deseniz? Ne diyelim, o cümle ayrılık sebebi olabilir. Ama üzülmeyin en azından saç yemek zorunda kalmazsınız değil mi?

Gece Boyunca Sürekli Dürtülmek

Bu da sevgilisi ile uyuyanların dramı konusunda kız tarafını çok sinir eden bir durum. Aşkım dizini çeker misin dediğinizde, sizi dürten şeyin diz olmadığını anladığınız an ne yaparsınız? Hatta sevgilinizin dizinin çok çok uzakta olduğuna şahit olmak. Sevgiliyle uyumak mı? Yalnız uyumak mı? Sizce hangisi daha büyük dram?


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0