Talat Bulut Taciz İddialarına Bir Yenisi Daha Eklendi


0

Bir zamanların çok takip edilen moda yarışmalarından birine katılan Ezgi Baylar, daha sonra dizi sektörüne geçti. Oyuncu da taciz iddialarında bulundu. Talat Bulut taciz iddialarına bir yenisi daha eklendi. Yasak Elma dizisinde kostüm asistanlığı yapan kişiyi taciz ettiği iddiası ile birkaç haftadır gündemden düşmeyen Talat Bulut taciz iddiaları bitmiyor. Hande Ataizi de zamanında Talat Bulut’un tacizine uğradığını söylemişti. Şimdi ise Ezgi Baylar aynı iddiada bulunuyor. Bulut’un video atarak kendisini taciz ettiğini söyleyen Ezgi Baylar’a da kısa sürede sosyal medya üzerinden çok sayıda destek mesajı geldi.

Talat Bulut Taciz İddialarına Bir Yenisi Daha Eklendi

Talat Bulut Taciz İddialarına Bir Yenisi Daha Eklendi

Talat Bulut taciz iddialarına Hande Ataizi İtirafı

Yasak Elma dizisinin setinde kostüm asistanı Özge Şimşek, Talat Bulut’un tacizine uğradığını iddia etti. Aynı zamanda ceza davası da açacağını belirten Şimşek’ten sonra Hande Ataizi de suskunluğunu bozdu. Bir dönem kendisinin de Bulut ile böyle bir sıkıntı yaşadığını belirten Hande Ataizi, Özge Şimşek’e destek verdi. Hande Ataizi zamanında Melekler Evi projesinde Bulut’un tacizine uğradığını belirtmiştir. Hande Ataizi, “Dünyada tacize karşı bir ayaklanma var. Kadınlar artık daha cesur. Ben de o dönem o tarz şeyler yaşadım. Bu emekçi kız, korkmamış dava açacağını söylemiş, helal olsun” ifadelerine yer verdi. Talat Bulut taciz iddialarının ardı arkası kesilmiyor. Öte yandan bazı oyuncular Bulut’un tarafında yer alarak oyuncunun asla böyle bir şey yapmayacağını belirtiyor. Bu isimlerden biri de Fatma Girik.

Talat Bulut’un tacizine uğradığını iddia eden genç kız konuştu

Sosyal Medyada hızla yayılan taciz iddialarından sonra Med Yapımın sahibi ve dizinin yapımcısı Fatih Aksoy bunun çok ağır bir itham olduğunu, iki tarafla da görüşerek doğru karar vermesi gerektiğini söyledi. Olay aydınlandıktan sonra da gerekeni yapacağını belirtti. Talat Bulut taciz olayını yaşadığını belirten kostüm asistanı ise olayı tüm ayrıntıları ile anlattı. Talat Bulut’un kravatını düzeltirken kendisine odaya gidelim öyle düzelt dediğini ve orada onu öptüğünü iddia eden genç kız dava açacağını belirtti. Tüm dizi oyuncuları da kendisini destekledi.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

0
Aycan