WordPress database error: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT MAX(attackLogTime) FROM wp_wfHits


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/deni81/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3403
Bu Ünlülerden Hangisinin Lens Kullandığını Tahmin Edebilecek misin?

WordPress veritabanı hatası: [Table './deni81_deni81/wp_wfHits' is marked as crashed and should be repaired]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`

Bu Ünlülerden Hangisinin Lens Kullandığını Tahmin Edebilecek Misin?


-6

En önemli duyu organımız olan gözlerin çekicilik ve zarafet üzerindeki etkisi yadsınamaz. Günümüzün medya ikonları da gözlerini kullanmayı bilir. Bu kişiler, kelimelerle anlatılamayacak şeyleri tek bir bakışla anlatmakta ustadır. Gözler, bazen en iyi iletişim aracı olarak etkisini fazlasıyla hissettirir. Bu durumu bilen sözsüz iletişim uzmanları veya yapımcılar, dizi film yıldızlarının gözlerinin etkileyiciliğini maksimum seviyeye çıkarmak ister. Eğer bu kişilerin gözleri doğal olarak etkileyici değilse, bildiğiniz gibi renkli lens ile desteklenir. Peki, insanları etkilemek için tek bir bakışı yeten ünlüler, sizce lens takıyor mu, yoksa o gözler doğuştan gelen bir özellik mi? O zaman lens takan ünlüler ve lens taktığı sanılan aslında takmayan ünlüler listemize geçerek sizi daha fazla meraklandırmayalım. Bakalım Bu Ünlülerden Hangisinin Lens Kullandığını Tahmin Edebilecek Misin?

Kıvanç Tatlıtuğ

Türk dizilerinin en çok aranan isimlerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ’un gözleri lens değil. Kıvanç Tatlıtuğ’un karizması tamamen doğal.

Onur Tuna

Son dönemde yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu, bakışlarıyla herkesi etkiyebilecek bir yeteneğe sahip. Sizce Onur Tuna’nın gözler lens mi? Hemen cevaplayalım. Yakışıklı oyuncu lens kullanmıyor. Gözleri, doğuştan gelen bir özelliği.

Onur Tuna ile ilgili görsel sonucuÇağlar Ertuğrul

Hollywood’un ünlü ismi Jake Gyllenhaal’a olan benzerliğiyle dikkat çeken yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul da lens kullanmıyor.

Çağlar ErtuğrulAjda Pekkan

Yıllara meydan okuyan Ajda Pekkan, derin bakışlarıyla ön planda olan bir isim. O zaman hemen söyleyelim. Ajda Pekkan tam bir mavi lens tutkunu. Ünlü isim, mavi lensten vazgeçmiyor.

Ä°lgili resim

Şenay Akay

Günümüzde popüler olmasa da Şenay Akay, bir dönemin en medyatik isimlerindendi. Şenay Akay etkileyiciliğini biraz da mavi lense borçluydu. Şimdilerde medyadan uzak bir hayat süren ünlü isim, renkli lens takan Türk ünlüler listemizde.

Ä°lgili resim

Paris Hilton

Çalkantılı bir hayata sahip olsa da Paris Hilton’un doğal güzelliğini bilmeyen yok. Peki gözleri doğal mı? Hayır. Paris Hilton da mavi lens takan ünlülerden.

Jeremy Meeks

ABD’li model Jeremy Meeks, kesinlikle lens taktığı düşünülen ünlülerden Ancak Meeks lens takmıyor ve gözleri tamamen doğal. Gerçekten şaşırtıcı değil mi?

Jeremy MeeksEmily DiDonato

Jeremy Meeks gibi doğuştan etkileyici gözlere sahip bir diğer ünlü isim Emily DiDonato. ABD’li model DiDonato da lens kullanmıyor.

Emily DiDonato ile ilgili görsel sonucuAngelina Jolie

İlerleyen yaşına rağmen Angelina Jolie, halen daha dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak lanse ediliyor. Ünlü yıldızın gözleri, bu büyüleyici güzelliğinde başrollerden birini oynuyor. Ancak Angelina Jolie’nin yeşil gözleri lens. Gözlerinin rengini değiştirmek için lens kullanan Jolie, yine de doğal ve duru bir güzelliğe sahip.

Robert Pattinson

Twilight film serisiyle ünlünen Robert Pattinson, karizması ve oyunculuğuyla adından söz ettiren bir isim. Robert Pattinson da lens takan yabancı ünlüler arasında. Aslında ünlü oyuncunun doğal göz rengi mavi. Fakat Pattinson, mavi göze yeşil renk lens takarak farklı bir etki yaratmak istemiş.

Orlando Bloom

Ünlü İngiliz aktör Orlando Bloom da kamera karşısına geçince mavi lensini takan oyuncular arasında yer alıyor.

Gigi Hadid

Victoria Secret mankenlerinden olan Gigi Hadid, tamamen doğal bir göz rengine sahip. O etkileyici bakışların ardında bir lens yok.

Candice Swanepoel

Lens kullanmayan bir diğer ünlü isim Candice Swanepoel. Victoria Secret mankeni olan Candice Swanepoel de doğal göz rengiyle arzı endam ediyor.

Wesley Snipes

Blade film serisiyle popüler olan Wesley Snipes, derin bakışlarıyla etkileyen bir isim. Ancak ünlü aktör birçok filminde renkli lens takmayı ihmal etmiyor.

Wesley Snipes ile ilgili görsel sonucu

Bade İşçil

Listemizi bir Türk oyuncuyla bitirelim. Güzelliğiyle dikkat çeken Bade İşçil’in göz rengi, kendisi gibi doğal. Ünlü oyuncu lens takmayan güzeller arasında.


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

-6