Yeterince Güzel Olmadığı Söylenip Geri Çevrilen Ünlüleri Görünce Ağzınız Açık Kalacak!


1

Güzelliğin göreceli bir kavram olduğunu biliyoruz. Sizin için güzel olan, başkası için güzel olmayabilir. Ancak bazı durumlarda güzellik anlayışının göreceliğinden bahsetmemiz mümkün değil. Gerçekten güzel olan her koşulda güzeldir. Şimdi size güzelliğin göreceli olmadığını kanıtlayan ünlü isimlerle dolu bir liste hazırladık. Bu listede yer verdiğimiz ünlü isimler, geçmişte güzel olmadığı söylenip geri çevrilen ünlüler. Yeterince Güzel Olmadığı Söylenip Geri Çevrilen Ünlüler Kimler.. Peki, siz de bu kişileri güzel olmadığı için reddeder miydiniz?

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow ismini, Iron Man ve Shakespeare In Love gibi filmlerden hatırlıyoruz. Güzelliğiyle büyüleyen 1972 doğumlu ABD’li oyuncu, eskiden bir yönetmen tarafından güzel olmadığı için geri çevrilmiş. Gwyneth Paltrow’u geri çeviren yönetmenin John Madden olduğunu söyleyelim. John Madden’a göre güzel oyuncu Paltrow, 1994 yapımlı Goldan Gate filmi için yeterince güzel değilmiş.

Gwyneth Paltrow

Reese Witherspoon

‘Bu Nasıl Sarışın’ film serisiyle tanıdığımız Reese Witherspoon, güzel olmadığı için geri çevrilen bir diğer ünlü oyuncu. Reese Witherspoon’u kim kabul etmediyse, gelecekte pişman olduğu gerçek.

Reese WitherspoonLady Gaga

Sansasyonel bir tarzı olan Lady Gaga, bazıları için güzel olmayabilir. Peki, sizce Lady Gaga kilolu mu? Lady Gaga, geçmişte kilolu olduğu için bir projeye kabul edilmemiş.

Lady GagaKesha

Asıl ismi Kesha Rose Sebert olan ABD’li şarkıcı, bir dönem gerçekten fazla kilolarıyla mücadele etmiş. Yapımcılar, Kesha’ya başarılı olması için mutlaka kilo vermek zorunda olduğunu söylemiş. Kesha, gördüğünüz gibi bunu başarmış ancak ünlü yıldız bulmia (kusma) hastalığına yakalanmaktan kurtulamamış.

KeshaBritney Spears

Britney Spears, 2007 yılında Maxim dergisi tarafından ‘Yaşayan En Seksi Olmayan Kadınlar’ listesinde 5. sırada yer almış. Karar sizin!

Britney SpearsSarah Jessica Parker

Bir dönem Sex and The City dizisindeki güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Sarah J. Parker, Britney Spears’un 5. Olduğu listede birinci sırada yer almış.

Sarah Jessica ParkerKate Upton

Ünlü isim Kate Upton, bir zamanlar yakın çevresi tarafından eleştirilen bir kişi olduğunu dile getirmiş. ABD’li oyuncu ve model Upton, herkes tarafından eleştirildiği için güzel olmadığına inananlardan.

Kate UptonJennifer Lawrance

Jennifer Lawrance ise bu kez güzel olduğu için eleştirilen bir isim. Eleştirmenlere göre ünlü oyuncu, Açlık Oyunları filminde oynamak için fazla güzel. Bu naif güzelliğiyle Lawrance’in Açlık Oyunları filminde iyi bir iş başardığını söyleyebiliriz.

Jennifer LawranceAdele

Ünlü şarkıcının yaptığı iş, sesinin ön planda olmasını yeterli kılıyor. Ancak fazla kiloları nedeniyle eleştirilen isimlerden biri olmaktan kurtulamıyor.

Kate Winslet

Oscarlı oyuncunun Hollywood’ta başarılı olmak için sıradan bir güzelliğe sahip olduğu söylenmiş. Ancak Winslet, geçmişte eleştirilen Hollywood oyuncuları arasında olsa da aldığı Oscar ve filmlerindeki harika performansıyla eleştirilere en iyi cevabı vermiş. Oyuncunun zarif güzelliğinden bahsetmeden de geçmeyelim.

Pink

Güzel olmadığı başarılı olamayacağı söylenen bir diğer isim ünlü şarkıcı Pink. Pink, yeterince feminen olmadığı için de eleştirilmiş. Ancak sanatçının başarısı ortada.

PinkChrissy Teigen

1985 doğumlu model, bir dönem fazlasıyla iri olduğu için sözleşmesi feshedilmiş. Bu kararı veren ünlü markanın ismi Forever 21.

Chrissy TeigenKat Dennings

Two Broke Girls ve Thor gibi yapımlarında güzelliğiyle herkesi büyüleyen ABD’li oyuncu Kat Dennings, kariyer başlangıcında ilginç eleştirilerle karşılaşmış. Bu eleştiriler arasında şunlar varmış: ten renginin çok açık olması, çarpık dişler ve fazla kilolar…

Kat DenningsLea Michele

ABD’li ünlü oyuncu ve şarkıcı, bir dönem burnu yüzünden fazlasıyla eleştirilmiş. Hatta Lea Michele, burnu yüzünden uzun bir süre çekici olmadığını düşünmüş.

Lea Michele


Beğendiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!

1